Dado Style, Kadınlara Güven Veriyor

Dado Style, Kadınlara Güven Veriyor
24 Mart 2020 - 19:46

 

Dado Style, 3 yıldan beri Türk moda dünyasının en hızlı yükselen markalarının başında geliyor. Güngören’de bulunan tek mağaza ile beklenmedik bir ivme yakalayan marka, Türk modacıların şık tasarımlarını yabancı modacıların beğenisine sunuyor.
Dado Style, tasarımları güçlü, hayal kuran ve geleceğe umutla bakan genç bir kadronun eline yükseliyor. 20 yılını modaya harcamış ve moda alanında yetkin kurumlardan eğitimler almış Dima Aslan ve ekibi müşterilerine “benzeri olmayan, enerjik ve asil” tasarımlar sunuyor.
Ucuz ürün üreterek pazarda tutunmayı amaçlayan yeni moda kuruluşlarının aksine ilk günden beri kalitesini üst seviyelerde tutan Dado Style, Türk tekstil sektörünün tecrübesiyle birlikte müşterilerinin güvenini kazanıyor. Avrupa’da ve Ortadoğu’da bulunan birçok moda evi ya da butik, ürünleri incelemeden katalog üzerinden sipariş oluşturuyor.

Dado Style, Rahatlığı Da Önemsiyor

Dado Style markası tasarımlarında “güçlü, enerjik, zarif” kadın portresi oluşturuyor. Gece kutlamalarında gözleri üzerinde toplayan kadınların, gündüz etkinliklerinde ya da iş hayatında da aynı etkiyi doğurmasını isteyen marka, bu nedenle ürünlerinde rahatlığa da önem veriyor. Dado Style, ürünleri kumaşından ipliğine kadar birinci sınıf malzemeyle üretiliyor ve özel kalıplar ile rahatlık garanti altına alına alınıyor.
Henüz perakende mağazası bulunmayan Dado Style, iş ortakları sayesinde Türkiye’nin birçok ilinde ürünlerini sergiliyor. Ayrıca modanın başkenti sayılan Roma ve Paris gibi ülkelerde de markanın ürünlerine ulaşılabiliyor. En çok ilgiyi Kuveyt, Lübnan, Katar, Bahreyn gibi ülkelerden alan Dado Style, Aldonah Beauty merkezinin favori markaları arasında bulunuyor.
İnce detaylar, benzersiz desenler, huzur veren renkler ve cesur tasarımlar ile müşterilerinin gözlerini kamaştıran marka; modeller Foraha, Chaden ve Summer Shaker’ da hayat buluyor. Dado Style; Halima Boland ile Kuveyt televizyonlarında kendisini gösterirken, Zain Korazan ile sahneleri güzelleştiriyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum