Gitt Boydak, Geldi Büyük Erciyes

Gitt Boydak, Geldi Büyük Erciyes
24 Ekim 2019 - 08:37

Boydaklara ait yüzde 53 oranında ki hissesi TMSF’ye geçen Boydak Holding’in adı “Büyük Erciyes Holding” olarak değiştiriliyor…

Boydaklara ait yüzde 53 oranındaki hissesi TMSF’ye geçen Boydak Holding’in adı “Büyük Erciyes Holding” olarak değiştiriliyor.

Patent Enstitüsü tarafından isim hakkı ile ilgili tescil işlemleri büyük ölçü de tamamlanan Boydak Holding’in yeni ismi Perşembe günü Boydak Holding Merkezi’nde Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Erstekin tarafından düzenlenecek basın toplantısında resmen açıklanması bekleniyor.

Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal’ın “Artık bu aile ile özdeşleşmiş bir ismi kullanmak istemiyoruz. Bu holdingin ismini değiştireceğiz” açıklamasından sonra sürecin başladığını ve şirketin yeni isminin ne olacağının belirlendiğini ve bu ismi hızlı bir şekilde duyuracaklarını açıklamıştı.

Kayseri Yeni Haber’den Recep Bulut köşesinde, “Ertekin ile yaptığım telefon görüşmesinde, hem Boydak Holding’e verilecek yeni ismi hem de ne zaman duyuracağını öğrendim… Buna göre Ertekin’in ifadesine göre, Boydak Holding’in yeni adı Büyük Erciyes Holding olacak” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum