Van'ın yeni Basın İlan Müdürü Uluçamlıbel göreve başladı

Van Basın İlan Kurumuna yeni atanan İl Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel bugün itibariyle görevine başladı. İlk Gününde Yaptığı Açıklamada  Van’da göreve başlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Van'ın yeni Basın İlan Müdürü Uluçamlıbel göreve başladı
13 Ocak 2020 - 20:35

Basın İlan Kurumu (BİK) Van Şube Müdürlüğüne atanan Mevlüt Uluçamlıbel göreve başladı.
Mevcut Şube Müdürü Çetin Yılmaz’ın İstanbul’a atanmasının ardından boşalan Van Şube Müdürlüğü kadrosuna BİK Genel Müdürlüğü kararıyla BİK Aydın Şube Müdürü Uluçamlıbel atandı. Atamayla ilgili açıklamalarda bulunan Şube Müdürü Uluçamlıbel, Van’da göreve başlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Kentteki medya sektörünün gelişmesi için ellerinden gelen hizmeti yapacaklarını ifade eden Uluçamlıbel, “Van güzel ve büyük bir şehirdir. BİK Genel Müdürlüğümüz de Van iline ayrı bir ilgi gösteriyor. Sektörün gelişmesi adına Van’da hizmet edeceğiz” dedi.

BİK Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel kimdir
.

BİK Genel Müdürlüğü tarafından BİK Aydın Şube Müdürlüğünün ardından Van’a atanan Mevlüt Uluçamlıbel, 1980 yılında Konya’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Konya’da tamamlayan Uluçamlıbel, daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde siyaset bilimi ve kamu yönetiminde yüksek lisans yapan Uluçamlıbel, evli ve iki çocuk babasıdır. İHA

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum