Yarız: Bu Zamlar Yorgun Hükûmetin Sonu Olacak

Yeniden Refah Partisi Van İl Başkanı Göksel Yarız Elektrik’e Yapılan Zammın Derhal İptal Edilmesi Gerektiğini İfade eden bir Basın Metni Yayımladı…

Yarız: Bu Zamlar Yorgun Hükûmetin Sonu Olacak
01 Eylül 2022 - 11:51
YARIZ ’’Elektrik’e %20 ile %50 zam , doğal Gaza Yapılan%20 zammın hiçbir gerekçeli doğruluğu yoktur. TL dünya piyasası karşısında sürekli değer kaybetmesinin Faturasını Vatandaşa yansıtmanız Yeniden Refah Partisi Tarafından kabul edilebilir değildir. Gözümüzü açıyoruz zam, gözümüzü kapatıyoruz zam "Küresel enerji krizi" olarak yorumlanan bu zamlar vatandaşlarımızı ağır bir külfet altında bırakmaktadır. Yapılan Bu Zammın Derhal iptal edilmesi gerekmektedir. Evine ekmek götüremeyen Ahmet amca, Fatma teyze, şehir dışına eğitim görecek Mehmet abinin çocukları bu yapılan zamlar karşısında her geçen gün ezilmektedir. Sadece belirli bir zümreyi tatmin etmek için alınan bu zam kararları derhal iptal edilmelidir.
Sayın Nebatinin Kendi Tabiri ile bir uyuyun 6 ay sonra uyanın bakın nasıl değişiyor demişti. Tabiri caizse sayın nebatinin konuşmasına tanık olan bir vatandaş uyuyup 6 ay sonra uyandığında doların 18 TL olduğunu ve üzerine Elektrik’e %100 zammın yapıldığına doğal gaza %100 zam yapıldığına ve gıda ürünlerinde fiyatın giderek tırmandığına şahitlik edecektir. Ne söylerse tersi olan bu yorgun hükümetin artık gitme vakti gelmiştir. Yeniden Refah Partisi Olarak sadece teoride değil uygulamada çıkardığımız kaynak kitaplarımızla bu zamlara yoksulu köleleştirme mantığına dur diyeceğiz. Yeniden Refah Partisi paylaşımda adaleti sağlayacaktır. ‘’ dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum